ПВХ-профіль
Регулярно облізаюча фарба на дерев’яних рамах, що розсохлися, щорічна епопея з миттям (і витиранням неодмінно старими газетами!), затиканням щілин ватою і ганчірочками і подальшим заклеюванням паперовими стрічками, посадженими на клейстер….
Такі дитячі спогади про вікна залишилися, мабуть, у кожного. На щастя, зараз подібні дерев’яні вікна йдуть у минуле, а їхнє місце дедалі впевненіше займають пластикові вікна. Функціональність і зручність експлуатації, відмінні тепло-і звукоізоляційні якості цілком закономірно зумовлюють стрімке зростання популярності вікон із ПВХ і, відповідно, стрімкий розвиток російського ринку пластикових вікон. Однак величезний вибір профілів найрізноманітніших видів та виробників, не завжди зрозумілі технічні характеристики, різні деталі умов продажу та установки часом здатні поставити покупця у безвихідь.
Тим більше, що на перший непідготовлений погляд пластикові вікна виглядають майже однаково!
Розібратися в цій лавині інформації, оцінити переваги кожного з видів вікон із ПВХ-профілів та обрати оптимальний саме для Вашого приміщення, а також швидко та якісно встановити пластикові вікна та змонтувати укоси Вам допоможуть у компанії «Гамма вікон».
Що означає абревіатура ПВХ?
Пластикові вікна – тепліше
Переваги вікон із профілів ПВХ вже встигли оцінити багато городян. Насамперед, пластикові вікна на порядок краще за звичайні зберігають тепло. Додатково підвищити теплоізоляцію ПВХ вікон можна за допомогою двокамерних склопакетів з повітряними проміжками між ними 6-20 мм. Повітря, що заповнює відстань між склом, служить відмінним утеплювачем, а щоб уникнути попадання в повітряний проміжок вологи, скло разом із рамкою по периметру заливаються спеціальною мастикою. Крім того, втрати тепла можна знизити шляхом нанесення на скло спеціального низькоемісійного покриття (так зване k-скло та i-скло).
Пластикові вікна мають кращу звукоізоляцію
Інша беззаперечна перевага пластикових вікон – відмінні звукоізоляційні якості. Однак вони можуть відрізнятися в залежності від типу і технічних характеристик кожного конкретного вікна. Пластикове вікно з однокамерним склопакетом здатне знизити рівень шуму десь на 30-35 дБ, двокамерний склопакет – на 32-40 дБ. Якщо ж потрібна більша звукоізоляція, краще використовувати пластикові вікна з шириною коробки 70мм і більше і склопакетом від 42мм (зниження шуму на 45-50 дБ).
Додатковий захист від вуличного шуму пластиковим вікнам забезпечує також встановлення в склопакету одного скла із триплексу. Крім того, на рівень звукоізоляції вікон ПВХ впливає герметичність стиків, тому у вікна мають бути як мінімум дві герметичні прокладки по всьому периметру, гарне прилягання яких досягається за допомогою фурнітури.
Пластикові вікна зручніше!
Ну і, нарешті, пластикові вікна набагато зручніші і функціональніші за звичайні дерев’яні, вони не зсихаються і не набухають, довго служать (термін експлуатації більше 40 років) а, крім того, набагато краще виглядають. При цьому вони зовсім не вимагають якогось спеціального догляду. Зокрема, їх не потрібно періодично фарбувати та заклеювати на зиму, а мити можна звичайним мильним розчином або будь-яким іншим миючим засобом.
Щоб вікна служили довго
Однак за всіх незаперечних переваг пластикових вікон нерідко доводиться чути скарги – мовляв, поміняв вікна, а вони й піддувають, і дефекти якісь несподівано випливли. Виною тому неякісне виробництво чи безграмотний монтаж. Адже пластикові вікна – дуже складна конструкція, і її дуже важко, а часом і неможливо ремонтувати! Щоб уникнути подібних проблем не женіться за ціною, звертайтеся тільки до професіоналів і завжди вимагайте у продавця пластикових вікон наявність усіх необхідних ліцензій та сертифікатів, як на виробництво, так і на монтаж віконних конструкцій та укосів.
Якісне виробництво та професійний монтаж пластикових вікон із профілів провідних світових виробників пропонує своїм клієнтам компанія «Гама вікон».