Балконы с выносом ценаЗбільшити наявну житлоплощу бажають багато власників квартир. На сьогодні єдиним варіантом зробити це є балкони з виносом. Ціна на них може відрізнятися в залежності від багатьох факторів.

Винос балкона робиться, як правило на 250-300 мм. Але деякі фахівці можуть запропонувати і нестандартні рішення, збільшивши або зменшивши винос. На сьогоднішній день розрізняють два основних види виносу: фронтальний і по периметру. Кожен з них має свої переваги і особливості. Так, балкони з виносом (ціна) фронтальним зручні, коли в бічних частинах необхідно встановити шафи або полки. Винос по периметру є більш рентабельним рішенням, так як такий варіант дозволяє отримати максимальне збільшення площі балкона.

Ціна балконів з виносом буде залежати від типу виносу, якості використовуваних матеріалів, загального обсягу і складності робіт, а також вартості послуг фахівців. Вибираючи компанію, яка використовує якісні матеріали, але вартість послуг при цьому у них прийнятна, Ви, без сумніву, отримуєте максимально вигідні умови співпраці.

<strong>Вас цікавлять надійні, але недорогі балкони з виносом? Ціна в компанії «Гамма вікон» порадує кожного.</strong>
Звернувшись до нас, Ви зможете розраховувати на професійну консультацію майстрів, які зможуть підказати оптимальний вид виносу, визначити необхідність посилення парапету, підібрати оптимальні матеріали. Незважаючи на те, що ми використовуємо тільки якісні матеріали від провідних виробників, ціна на балкони з виносом у нас цілком помірна.

Якісні балкони з виносом, ціна на які не збентежить, професійно виготовлять наші фахівці.

Оформіть заявку на безкоштовний замір ваших вікон!