Металопластикові вікна
Останнім часом все більше клієнтів віддають перевагу під час ремонту міняти старі дерев’яні вікна на металопластикові вікна.
Металопластикові вікна мають ряд незаперечних переваг – вони більш довговічні і надійні, ніж дерев’яні, і не потребують спеціального догляду. Металопластикові вікна не потрібно утеплювати на зиму, або перефарбовувати. Також такі вікна є відмінним звукоизолятором, що є важливим фактором для жителів великих міст.
Металопластикові вікна користуються все більшою популярністю. Вони виглядають набагато красивіше і коштують набагато дешевше, ніж дерев’яні. Крім цього, дерев’яні вікна досить часто розсихаються і з’являються щілини. Одним з переваг, яким володіють пластикові вікна – високий рівень герметичності і звукоізоляції. Завдяки спеціальному склопакету (однокамерному або двокамерному), який не пропускає вологу і тепло, пластикові вікна дозволяють значно знизити витрати на електроенергію. Високий рівень звукоізоляції, яким володіють пластикові вікна, саме на часі для жителів великих міст. Завдяки зручній і якісній фурнітурі забезпечується легкість і зручність використання пластикових вікон.
Пластикові вікна відрізняються своєю естетичністю і привабливістю, і це виділяє їх серед звичайних вікон. При установці пластикових вікон не потрібно думати про щорічну фарбування рам і утепленні вікон на зиму. Дуже важливою функцією пластикових вікон є забезпечення доступу свіжого повітря в приміщення.
Металопластикові вікна – називають їх так за рахунок того, що в середині віконного профілю йде металеве армування, як правило з оцинкованої сталі товщиною 1,2-1,5 мм, армування надає вікну потрібну жорсткість і дозволяє надійно кріпити до вікна кріплення для монтажу пластикового вікна і для монтажу віконної фурнітури. На зображенні армувальний профіль має П-подібну форму, торці зафарбовані червоним кольором.
Пластикові вікна можна ділити за наступними споживчими властивостями:
1. Склопакет для пластикових вікон може бути однокамерний або двокамерний.
Однокамерні склопакети мають два скла, між якими є одна камера заповнена повітрям. У двокамерних склопакетів відповідно дві камери заповнені повітрям і три скла. Часте питання які задають покупці: яка різниця між пакетами, і чи підійде мені той чи інший пакет? Відповісти на це питання ми постараємося цифрами, теплоізоляція пакета виражається коефіцієнтом теплопровідності, чим вище коефіцієнт, тим тепліше буде вікно в цілому:
Якщо врахувати, що за українськими нормами коефіцієнт теплопровідності вікна не повинен бути нижче 0,5 Вт / м2 ° C то ми рекомендуємо встановлювати двокамерні пакети. Однокамерні пакети можна встановлювати на балконі, на балконному виході (якщо балкон засклений), на дачах, якщо взимку там ніхто не збирається жити.
Останнім часом, для пластикових вікон, з’явилися енергозберігаюче пакети. В їх основі йде спеціальне, абсолютно прозоре, низькоемісійне покриття на внутрішній стороні скла. Ефективність такого покриття полягає в тому, що воно пропускає короткохвильове випромінювання сонця в середину приміщення, але не випускає з приміщення довгохвильового теплового випромінювання від опалювальних приладів. Наприклад, якщо на вулиці – 25 градусів, а в кімнаті +20 градусів, то температура склопакета зі звичайного скла на поверхні буде мати температуру + 5 градусів, поверхня енергозберігаючих скла (i-скло) матиме + 14 градусів. Виходячи з цього енергозберігаючі пакети можна використовувати як альтернативу звичайному двокамерному склопакету. Коеф. теплопровідності енергозберігаючого пакету 4-16-4 має коеф. – 0,6 Вт / м2 ° C.
2. Профіль для пластикових вікон має теж багатокамерний розподіл: 3-камерний, 4-камерний, 5-камерний, 6-камерний.
Ще п’ять років тому все пластикові вікна, які встановлювалися у нас в країні були трикамерні, але час не стоїть на місці з’явилися нові технології, нові норми в енергозбереженні. Який профіль вибрати? Трикамерний профіль дуже непогано себе зарекомендував, але чим ширше профіль, чим більше камер у нього, тим він тепліше, жорсткіше, тим краще його звукоізоляційні властивості. Тут рекомендації такі, як і при виборі склопакетів, якщо є можливість то краще взяти профіль з великим кількість камер, але не варто забувати, що навіть звичайний трикамерний профіль буде в 10 разів краще, ніж старі дерев’яні вікна.
3. Пластикові вікна і віконна фурнітура.
Фурнітура має дуже велике значення для вікна, адже якщо ви вибираєте профіль, то хороший він чи ні, як він буде вести себе це ви можете відчути через багато років, а з роботою фурнітури ви стикаєтеся з першого дня після установки пластикового вікна. Тому радимо вибирати перевірену фурнітуру: Maco (Австрія), Whinkhaus Autopilot (Німеччина), Roto (Німеччина) …
Купити пластикові вікна не складає труднощів, головне вибрати оптимальне співвідношення споживчих властивостей. Від цих властивостей коливається ціна на пластикові вікна . Якщо потрібна мінімальна ціна – тоді підійдуть пластикові вікна з профілю Eco Plast, WDS та інших вітчизняних виробників. Якщо потрібна якість, надійний бренд, і великий досвід виробництва тоді це пластикові вікна німецьких виробників REHAU, KBE, SALAMANDER, GEALAN …
4. Відкоси.
Відкос вікна – це внутрішня частина віконного отвору. Часто при демонтажі старих вікон відкоси деформуються, через що вони не тільки виглядають набагато менш привабливими, але і погіршують якість експлуатації нового вікна. Саме тому при монтажі металопластикових віконних конструкцій варто встановити пластикові відкоси. Установка пластикових відкоси ПВХ – це відмінне рішення проблеми внутрішньої обробки віконного отвору і обробки зовнішніх відкосів для вікон. Переваги пластикових відкосів:
- додаткова теплоізоляція;
- ще більш надійна шумоізоляція;
- краща освітленість приміщення;
- відсутність необхідності ремонтувати або додатково доглядати поверхню;
- простота в догляді;
- прекрасний, респектабельний зовнішній вигляд, оскільки відкоси ПВХ гармоніюють з металопластиковими вікнами – відкоси можна зробити такого ж кольору або нанести таке ж покриття;
- простота монтажу конструкцій.
Наша компанія пропонує Вам встановити пластикові відкоси вікон з сендвіч-панелей, адже це простий і недорогий спосіб зробити вікна естетичніше і привабливіше. Пластикові відкоси, на відміну від дерев’яних, мають ряд властивостей, які позитивно вплинуть на Ваше повсякденне життя і допоможуть убезпечити себе. Адже такі відкоси екологічні, пожаростойкие, вологостійкість, не схильні до впливу ультрафіолетових променів і атмосферних явищ, стійкі до механічних пошкоджень, не вимагають ремонту. Наша компанія пропонує Вам широкий вибір відтінків і текстур пластикових відкосів, що допоможе підібрати відкоси під конкретно Ваші вікна. Крім того, у фірмі “Гамма Вікон” працюють професійні монтажники й майстри, які встановлять як самі вікна, так і відкоси з ПВХ швидко, надійно і якісно.