Корисні поради

Чому в квартирах при першій нагоді змінюють вікна?

Більшість співробітників нашої компанії, так само як і Ви, живуть в квартирах. Тому ми знаємо про незручності старих дерев’яних вікон з особистого досвіду. Після заміни вікон перше, що Ви відчуєте, це тиша. Навіть в квартирі, вікна якої виходять на жвавий проспект, після установки вікон з двокамерним склопакетом рівень шуму знизиться до 20-25 децибел – це рівень шуму в лісі в безвітряну погоду.

ПВХ-профіль

Регулярно облізає фарба на розсохлих дерев’яних рамах, щорічна епопея з миттям (і витиранням неодмінно старими газетами!), Затиканням щілин ватою і ганчірочками і подальшим заклеюванням паперовими стрічками, посадженими на клейстер ….

Такі дитячі спогади про вікна залишилися, напевно, у кожного. На щастя, зараз подібні дерев’яні вікна йдуть в минуле, а їх місце все впевненіше займають вікна пластикові.

Переваги скління ПВХ вікнами балконів

За останнє десятиліття наші співгромадяни встигли по достоїнству оцінити всі переваги встановки у будинку або в офісі пластикових вікон.

Віконні системи, виготовлені з профілів ПВХ, значно перевершують звичайні дерев’яні практично за всіма показниками. Вони на порядок краще захищають Ваше житло від холоду і вітру, дощу і пилу, вуличного шуму і непрошених гостей. Крім того, на популярність пластикових вікон, без сумніву, вплинули і їх висока функціональність, і простота в експлуатації.

Встановлення пластикових вікон поради щодо монтажу

Правильний монтаж металопластикових вікон – це запорука довговічності конструкцій. Адже тільки правильно встановлені вікна будуть захищати Ваш будинок від несприятливих погодних і кліматичних умов, а також мати всі якості, характерні для ПВХ конструкцій. Саме через неправильний монтаж виникає половина всіх проблем з пластиковими вікнами. Тому займатися встановленням металопластикових вікон повинні фахівці, які мають необхідні знання та досвід.

Оформіть заявку на безкоштовний замір ваших вікон!