Встановлення пластикових вікон поради щодо монтажу

Встановлення пластикових вікон: поради щодо монтажу

Встановлення пластикових вікон у КиєвіПравильний монтаж металопластикових вікон – це запорука довговічності конструкцій. Адже тільки правильно встановлені вікна будуть захищати Ваш будинок від несприятливих погодних та кліматичних умов, а також мати всі якості, характерні для ПВХ конструкцій. Саме через неправильний монтаж виникає половина всіх проблем із пластиковими вікнами. Тому займатися встановленням металопластикових вікон повинні спеціалісти, які мають необхідні знання та досвід. Кваліфіковані майстри компанії “Гама вікон” проводять монтажні роботи якісно, ​​у мінімальні терміни, використовуючи останні технології та розробки, а також професійний інструмент. Крім того, ми маємо фірмову систему матеріалів для ущільнення вузлів примикань віконних блоків до стінових отворів. Є основні правила встановлення пластикових вікон:

 • вікно має бути встановлене строго вертикально та горизонтально (перевіряється за допомогою рівня). Тоді фурнітура служитиме довго та безвідмовно;
 • вікно надійно та жорстко закріплене в отворі. Для цього використовуються спеціальні заставні елементи кріплення;
 • стики загерметизовані спеціальними матеріалами;
 • зсередини приміщення шви оброблені пароізоляційними матеріалами, які захищають конструкцію від потрапляння всередину вологи. Усередині стику знаходиться теплозвукоізоляційний шар із дрібнопористої монтажної піни;
 • на вікні встановлений фірмовий профіль, що забезпечує правильний монтаж вікна, підвіконня і відливу.

Звичайно, встановлення металопластикових вікон за всіма правилами коштує недешево, але вона забезпечить довговічне користування конструкціями, забезпечить Вас справді якісними вікнами. Якщо ж Ви погодитеся на дешевий та неякісний монтаж, то незабаром можуть виникнути проблеми з конструкціями (перекоси, негерметичні закриття вікна, запотівання скла та багато іншого). Вибирати Вам: заплатити раз і користуватися десятиліттями або гнатися за дешевизною та періодично займатися ремонтом, а то й заміною конструкцій. Найкраще проводити монтаж пластикових вікон під час загального ремонту у квартирі (будинку, офісі).

В іншому випадку підготуйте приміщення до монтажних робіт:

 • забезпечте майстрам вільний доступ до вікон;
 • накрийте або винесіть із кімнати всі предмети, застеліть підлогу. Якщо цього не зробити, потім дуже складно відмивати поверхні від будматеріалів та пилу, особливо від будівельної піни.

Встановлення металопластикових вікон складається з кількох етапів:

 • видалення старих конструкцій;
 • перевірка та вирівнювання (при необхідності) віконного отвору;
 • підготовка отворів для кріплення по периметру вікна та у стіні;
 • власне монтаж вікон;
 • герметизація стиків;
 • встановлення підвіконь та відливів.

Установка підвіконь та фурнітури, а також видалення захисної плівки з профілів проводиться після висихання будівельної піни.

Відмовлятися від послуг професійних монтажників та встановлювати вікна самостійно не варто, адже якщо конструкції будуть пошкоджені в процесі монтажу, компанія не зобов’язана замінювати їх на нові. Тому надійніше скористатися послугами кваліфікованих майстрів, які встановлять вікна ПВХ якісно і швидко.

Оформіть заявку на безкоштовний замір ваших вікон!