Москітні сітки на замовлення

Москітна сітка – зручна, практична, функціональна деталь будь-якого вікна, балконного або дверного отвору, лоджії. Переваги використання цього елемента очевидні: москітна сітка оберігає житлове або офісне приміщення від проникнення комах, пилу і сміття, тополиного пуху та опалого листя, насіння рослин і дерев, які переносяться вітром. Також вони служать, як додаткова перешкода на шляху маленьких дітей, пернатих улюбленців, домашніх вихованців.
Заказать москитные сетки в Киеве
Компанія «Гамма вікон» виготовляє москітні сітки для вікон будь-якої конструкції:

  • пластикових,
  • дерев’яних,
  • алюмінієвих.

Москітні сітки недорого на пластикові вікна, створені нашою компанією, представлені в широкому асортименті, мають різні конструктивні рішення. Ми пропонуємо сітки:

  • рамні,
  • дверні,
  • ролетні,
  • розсувні.

Кожен вид сіток має свої переваги. Досвідчені майстри нашої компанії підкажуть доцільність, продемонструють комфорт використання тієї чи іншої моделі для вирішення конкретного завдання.

Изготовление москитных сеток на заказ

Компанія «Гамма Вікон» виготовляє москітні сітки на вікна за індивідуальним замовленням, з урахуванням дизайну будь-якого отвору, колірної гами, для вікон різноманітної геометричної форми і розмірів.

Виготовлення москітної сітки можна замовити як окрему послугу, так і в комплексі з установкою вікна. Ми зробимо необхідні заміри, виготовимо і встановимо москітні сітки в Києві та Київській області.

Якість наших москітних сіток бездоганно: екологічно чисті матеріали, надійна конструкція, високі експлуатаційні характеристики, стійкість до негативних впливів, довговічність. Компанія «Гамма вікон» також здійснює ремонт москітних сіток, заміну комплектуючих. Замовте москітну сітку у наших консультантів, і Ви отримаєте надійний захист приміщення за розумну вартість.

Оформіть заявку на безкоштовний замір ваших вікон!