Чому в квартирах при першій нагоді змінюють вікна?

Пластикові вікна та двері для квартир

пластикові вікна

Більшість співробітників нашої компанії, як і Ви, живуть у квартирах. Тому ми знаємо про незручності старих дерев’яних вікон із особистого досвіду. Після заміни вікон перше, що Ви відчуєте що таке тиша. Навіть у квартирі, вікна якої виходять на жвавий проспект, після встановлення вікон із двокамерним склопакетом рівень шуму знизиться до 20-25 децибелів – це рівень шуму в лісі в безвітряну погоду.

У холодну пору року старі вікна є основним джерелом протягів. Разом із повітрям у квартиру потрапляє бруд та пил. У наших вікнах з вулиці та з боку приміщення встановлено два гумові ущільнювачі. Наші металопластикові вікна для квартир, захистять Вас та Вашу родину від протягів, пилу та бруду. Наші клієнти після 1-го року користування вікнами кажуть, що після заміни вікон у квартирі стало легше прибирати, у багатьох пройшла алергія, і зменшилася кількість захворювань на застуду.

За даними метеослужби ООН, зими 2022 – 2025 років ще будуть холоднішими, ніж зима 2020 – 2021 Багато мешканців квартир Києва та області відчули, наскільки слабкі теплоізоляційні властивості біля дерев’яних вікон. Металопластикові вікна та двері для квартир зберігають від 3 до 5 разів більше тепла, ніж старі дерев’яні. У жарку пору року пластикові вікна зберігають у квартирі прохолодну температуру. Для того щоб металопластикові вікна були максимально ефективні, замовляйте вікна з енергозберігаючими склопакетами. Після заміни вікон температура в квартирі взимку підніметься щонайменше на 2-4 градуси.

Металопластикові вікна не вимагають фарбування, замазування щілин та заклеювання їх на зиму. Металопластикові вікна рекомендується змащувати машинним маслом, не рідше 1 разу на 2 роки і мити при необхідності розчином води та засоби для миття посуду.

Етапи скління квартири:

 • Виклик майстра по виміру. Ви можете замовити майстра за телефонами, вказаними у розділі “Контакти”, або розмістити замовлення на сайті – після його обробки з Вами зв’яжеться менеджер та домовиться про дату та час проведення виміру.
 • Процес зняття розмірів, складання кошторису та технічного завдання для установників та цеху.
 • Підписання договору. Ви можете підписати договір в одному з наших офісів. Для людей, які цінують свій час, ми надаємо послугу підписання договору в зручному для клієнта місці. Оплату Ви можете здійснити в будь-якому офісі нашої компанії, замірнику під час підписання договору або за безготівковим розрахунком.
 • Доставка та встановлення. За 1 день до встановлення з Вами зв’яжеться менеджер, який веде Ваше замовлення. Він надасть повну інформацію про час доставки та проведення встановлення. Скління одного віконного отвору займає від 40 хвилин до 2-х годин, залежно від розмірів вікна, складності демонтажу та встановлення. Враховуючи час необхідний на підйом, демонтаж, установку, винесення будівельного сміття, час для перевірки та підписання актів виконаних робіт, Вам необхідно виділити на скління квартири повний день. Якщо додатково склиться балкон, то час необхідний виконання всіх робіт становить від 2-х до 3-х днів.
 • Прийом замовлення та підписання актів.
 • Відновлення укосів. Оздоблювальні роботи з відновлення укосів необхідно зробити протягом 2-х днів з дати встановлення вікон. При недотриманні цієї вимоги можливе зменшення теплоізоляційних властивостей вікна та промерзання стін у зимовий період. Для того, щоб позбавити Вас супутніх будівельних турбот, наша компанія надає послуги з утеплення та відновлення укосів.

Що потрібно знати тим, хто обирає нові металопластикові вікна та двері у квартиру:

 • На вікна, які встановлюються на першому або другому поверхах, можна замовити склопакети тоновані дзеркальною плівкою. Це стане в нагоді тим, хто не любить, щоб перехожі та сусіди заглядали у вікна.
 • При виборі напряму відкривань (праве або ліве) враховуйте, хто користуватиметься вікнами, лівша чи правша, і чи відкрите влітку вікно заважатиме меблів або плиті на кухні.
 • Вибираючи ширину частини вікна, пам’ятайте про те, що чим ширше частина (стулка), тим легше буде мити вікна із зовнішнього боку. Враховуйте, що максимальна ширина відкривання не повинна перевищувати 800 мм.
 • Краще змінювати всі вікна відразу: по-перше, при оптовому замовленні, Ви заощадите на доставці та отримаєте додаткову знижку, а по-друге, при демонтажі старих віконних рам і відновленні укосів буде присутнім «будівельне сміття», яке буде необхідно прибрати. Цілком очевидно, що краще прибрати все за один раз.
 • Вибираючи відлив, враховуйте, що біле вікно з білим відливом виглядає більш гармонійно, ніж з оцинкованим. Оцинкований відлив у свою чергу трохи дешевше за білий (в середньому 15-40грн на вікні, залежно від розмірів) і його потрібно рідше мити, оскільки пил, на сірому фоні, менш помітний, але при цьому при сильній зливі оцинкований відлив може «барабанити». », цей звук заважає спати, особливо при відкритому вікні.
 • Якщо у Вас високі вікна, або стандартна позиція ручки (середина вікна, що відкривається по висоті) буде для Вас занадто високо або низько, Ви можете замовити вікно зі зміщеною вгору або вниз ручкою.
 • Тим, хто має маленьких дітей, буде корисна така опція, як ручка «антидитинка». У цій ручці встановлено замок із ключем. Для того, щоб дитина не могла самостійно відкрити вікно, Вам потрібно буде лише вийняти з ручки ключ – замок автоматично заблокує будь-які маніпуляції з фурнітурою.
 • При заміні балконного блоку (вихід на балкон, двері або двері з вікном), корисною буде можливість вибору напрямку відкриття дверей: в квартиру або на балкон. Також дуже затребуваною виявляється ручка із клямкою з боку балкона. Її основна функція – можливість закрити двері з боку балкона.
 • Вибираючи заповнення нижньої частини балконних дверей (пластик чи склопакет), враховуйте такі особливості цих матеріалів: переваги склопакета в тому, що він пропускає більше світла в приміщення, а пластик полегшує двері, збільшуючи при цьому ресурс фурнітури, і пластик не б’ється, на відміну від склопакета, який страждає від дітей, собак та випадкових пошкоджень ногами.
 • Після заміни вікон, необхідно відновити укоси не пізніше ніж через два тижні після встановлення. Для того, щоб ця процедура принесла Вам лише задоволення від отриманого результату, компанія надає таку послугу.
 • Змінюючи вікна, подумайте про можливість укомплектувати своє вікно протимоскітною сіткою. Москітна сітка – це унікальний винахід 20 століття і, крім виконання своєї основної функції, – захисту приміщення від комах, вона зуміла врятувати життя тисячам котів та котів, які не випали з вікна завдяки їй.
 • Замовляючи вікна на сезон, враховуйте можливість збільшення термінів виконання замовлень до 5-10 днів.
 • Вікна з нестандартною комплектацією, енергозберігаючими склопакетами, ламінацією або прямокутною формою виготовляються довше, цього вимагає технологічний процес.Це короткий перелік того, що потрібно враховувати під час замовлення вікон. Більш повну та детальну інформацію Ви зможете отримати від наших менеджерів, консультантів та фахівців із вимірів.

Технічні параметри та властивості металопластикових вікон та дверей. Поради та рекомендації.

Теплоізоляція. Основну шумо- та теплоізоляційну функцію металопластикового вікна виконує склопакет. Склопакет складає близько 80% площі стандартного вікна, саме тому від його якості, складових та товщини залежить те, наскільки теплими будуть Ваші вікна ПВХ. Для того, щоб склопакет був максимально «теплим», повинні бути дотримані такі вимоги:

Найвищу теплоізоляцію мають склопакети, у яких використовується енергозберігаюче скло. Такий склопакет тепліший від звичайного в 4-4,5 рази. В результаті, взимку у Вас буде тепло, тому що вікно з таким склопакетом не пропускає тепло на вулицю, а влітку зберігатиме прохолоду в приміщенні, за рахунок ізоляції від зовнішнього середовища – принцип термоса. Також встановлення такого склопакета захистить Вас від появи конденсату на вікнах у зимовий період.
Склопакет має бути двокамерним. Це означає, що склопакет складається з 3-х стекол, а між склом знаходяться 2 камери з осушеним повітрям або інертним газом.
Дистанція між склом (товщина камер) – від 10 до 14 мм. Вужча дистанція, зменшує теплоізоляційні властивості склопакета і наближає значення коефіцієнта теплоізоляції такого двокамерного склопакета до значення однокамерного. В результаті ширина гарного склопакета становить від 32 до 40 мм.
Наявність молекулярного сита у дистанційній рамці. Молекулярне сито осушує повітря всередині склопакета, – а сухе повітря є одним з кращих утеплювачів.

Герметичність. Металопластикові вікна ПВХ захистять Вашу квартиру від пилу та протягів, а це сприятливо позначиться на Вашому здоров’ї та здоров’ї Вашої родини.

Шумоізоляція. Для підвищення шумоізоляції пластикового вікна фахівці рекомендують:

Встановлювати металопластикові конструкції із п’ятикамерного профілю. У вікно з такого профілю можливе встановлення більш товстого склопакета, який подарує Вам тишу та спокій.
Якщо Ваші вікна виходять на дуже галасливу вулицю або проспект, а Ви хочете максимально ізолювати приміщення від зовнішніх шумів, створити «ефект студії», Вам допоможуть пластикові вікна зі склопакетами, до складу яких входить: скло-триплекс (два скла склеєних між собою міцною прозорою) плівкою) або звичайне скло з різними товщинами (4 і 6 мм); також між склом необхідно встановлювати різні дистанції.

Екологічність та безпека констукцій. Пластикові вікна та двері виготовляються лише з екологічно чистих матеріалів, які безпечні для організму людини та навколишнього середовища. Крім того, металопластикові вікна та двері пожежобезпечні, адже виготовлені з матеріалу, який не підтримує горіння.

Довговічність та зручність експлуатації залежить від якості встановленої фурнітури. Середня різниця у вартості між вікнами з «дешевою» фурнітурою та якісною становить менше 100 грн за одне відкриття. Якісна фурнітура відрізняється від бюджетного варіанта такими параметрами:

 • м’якість і плавністю закривання та відкривання вікон,
 • якістю притиску,
 • підвищеної антикорозійної стійкості (не іржавіє від вологи),
 • більш тривалим терміном експлуатації. Бюджетна фурнітура розрахована на 5-7 років експлуатації, а якісна (приклад фурнітура Мако) розрахована на експлуатацію протягом 15-20 років.
Оформіть заявку на безкоштовний замір ваших вікон!